Link Kısalt Para Kazan – 2019 İnternetten en kolay para kazanma yöntemi

Link kısaltarak para kazanmak olası mı? 2019 seneninın en emin, maksimum kazandıran ve ödeme yapan yerli ve yabancı irtibat kısaltma siteleri hangileridir? Url link kısaltarak iyi mi ve ne kadar para kazanılır? Gelin bu eşsiz internetten para kazanma usulünün bilgilerinı hep beraber bilelim!

Link Kısaltma Nedir?

Url veya link kısaltmak demek bir web adresi uzantısının bir takım enstrumanlar aracılığıyla değiştirilerek ziyaretçilerin değişik bir adres üzerinden ana url’ye erişmesidır. Ziyaretçi gitmek istediği aslolan siteye erişmeden evvel vasıtayı adrese şu demek oluyor ki kısaltılmış linke tıklar ve karşısına emin bir müddet süresince genellikle 5 saniye izlemek zorunda olduğu bir reklam çıkar. Bu reklamı zoraki müddet süresince izledikten sonrasında ana siteye erişebilir. Ziyaretçinin izlediği reklamın kazançlarının bir kısmı link kısaltma sitesine, kalan kısmı ise linki kısaltan şahsa kısaca size gider. Reklam veren ise kendi reklamını yaptığı için servise fiyat öder ve mahsulünün / hizmetinin tanıtımını yapmış olur.

Link Kısalt ve Para kazan!

Öncelikle konunun devamında sizlere vereceğim link kısaltma sitelerine kayıt olmalısınız. Bu siteler abonelere irtibat kısalttıkça para kazandıran emin sitelerdir. 2019 seneyi içinde faaliyet gösteren yabancı bir hayli irtibat kısaltma sitesi var, sizler için bunların arasından maksimum kazandırtan ve en karlı olanları seçtim. Bu sitelere abone olduktan sonra insanların tıklayabilecekleri bir irtibata sahip olmalısınız. Bu adresi abone olduğunuz sitenin kısaltma taşıtından kısaltarak kazanmış olduğunuz iletişimleri internet sitenizde, bloglar da, forumlarda ve sosyal medyada paylaşın. Linke tıklanıp reklamlar görüntülendikçe para kazanırsınız. öbür bir link kısaltarak para kazanma usulü ise ortaklaşa iş affialites biçiminde olur. Bu sistemde getirdiğiniz her aboneden belirli bir kurul alırsınız. Getirdiğiniz abone para kazandıkça siz de kar hisseyi alarak kazancınızı arttırabilirsiniz. Bu işten kazanç elde etmek için çok arz edilen ve indirilmeye kıymet bir dosyaya sahip olmalısınız. İrtibat kısaltma sitelerinin tek bir tık başına ödedikleri ölçü genelde az olduğundan dosyanızı binlerce şahsa eriştirmelisiniz.

Gerçekten Link Kısaltarak para mı kazanıyoruz?

Her insanın usuna gelen ilk sual bu sistemin hakikat olup olmadığı yada link kısaltarak para kazanan biri var mı biçimindedir. Evet ben dahil bir oldukça birey internetten kazanç elde etmek için link kısaltma sitelerini kullanmaktadır. Garantili ve zahmetsiz olduğundan seçim edilen bu internet işine dileyen hepimiz dahil olabilir. İletişim kısaltarak para kazananların başlangıcında indirme siteleri kazanç. Program, film, reyin, müzik sahipleri sitelerine gelen yoğun indirme arzlarından bu biçimde para kazanırlar. Ziyaretçiler indirmek istedikleri dosyanın adresine tıkladıklarında karşılarına direk indirme sitesi yerine kısaltılmış adres kazanç ve reklamları izledikten sonrasında gerçek siteye erişirler. Bu sayede dosya sahibi para kazanmış olur… irtibat kısaltma sitelerinden para kazanan değişik bir grup resimciler ve PDF kitap sahipleridir. Bu dosyalar da çok arz gördüğünden internette çok aratılır ve haliyle hasılatı yüksektir.

Peki Güvenilir Link Kısaltma Siteleri neler?

Sizler için piyasadaki tüm irtibat kısaltma sitelerini tek tek araştırdım. Dolandırıcı mı, emin mi, ödeme yapıyor mu, ödeme sistemleri nedir, her bir tekil ziyaretçiye ne kadar ödüyor biçiminde sualleri cevapladıktan sonrasında elde ettiğim irtibat kısaltma siteleri listesini sizinle paylaşmak isterim. Öncelikle belirtmeliyim ki listede Türk url kısaltma sitesi yok. Bunun sebebi Link.TL gibi servislerin güvenilmez olması. Ödeme yapmama, nedensiz hesap kapatma ve noksan sayım şikayetlerinin çok olması ve bu iddiaların ispatlanması sebebiyle asla bir Türk siteyi listeye almadım. Vadettikleri hasılat oranları yüksek olsa da emeğinizin boşa gitmesi tehlikeyi var, bundan dolayı aza olunmasını öneri etmiyorum. Bunun yerine yıllardır meselesiz ödeme ve sayım yapan yabancı link kısaltma sitelerine kayıt olabilirsiniz.

Alttaki irtibat kısaltma sitelerinin hasılat oranlarına 1000 değişik tıklamaya ödenen ölçüdür. Gösterilen hasılatları elde etmek için linklerinize 1000 birey tıklamalı ve reklamları görüntülemelidir.

BC.VC

Mobil: 3.60 $
Masaüstü: 2.50 $
Referans: %10
Ödeme alt limiti: 10 $
Ödeme yöntemleri: Paypal, Banka Hesabı, Payoneer

TR.Link

Mobil: 3.55 $
Masaüstü: 3.15 $
Referans: %10
Ödeme alt limiti: 30 TL
Ödeme yöntemleri: Papara, Banka Havalesi ve daha fazlası

2019 senesinin en emin link kısaltma siteleri bunlar. En çok kazandırdığı yada sizlik en kullanışlı olanı seçip para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bazı servislerin kullanıcı ziyaretçilere reklam gösterilirken uygunsuz reklamlar çıkmasından davacıdır. Kayıt olduğunuz sitenin bu biçimde bir reklam gösterip göstermediğinden kararlı olun.

Link Kısaltma ile Para Kazanma TAKTİKLERİ!

Link kısaltarak para kazanmak olası ve bazı değişle hasılatınızı ikiye katlayabilirsiniz. Öncelikle bu işten para kazanmak için indirilmeyen kıymet dosyalarınız filmler gibi ve bunları paylaşabileceğiniz bir internet siteniz yada forumunuz olmalıdır. Bu web sitesinde sürekli kendinize ait indirme linklerini paylaşarak insanların kısalttığınız linklere tıklamalarını sağlayın. Özellikle yüksek nitelik filmler, 4K filmler ve piyasadan silinmiş, bulunması güç yada yeni çıkan filmler çok tıklanırlar. Bu filmlerin alt yazı dosyalarını da ayırarak ayrı bir hasılat kapısı açabilirsiniz.

Linklerin paylaşılacağı en iyi sosyal medya sitesi Twitter! Facebook ve öbür sosyal medya sitelerinin aksine gönderiler kısıtlanmadığı için sizin takip edenlerin kısaltılmış iletişimlere tıklama ihtimali daha yüksek. Ayrıca faal bir site ve alaka çekici başlıklar ve fotoğraflarla hasılatınızı çoğaldırtmanıza da imkân sağlıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*